Przejdź do treści

Najbliższe wydarzenia

Województwo mazowieckie, gmina Nasielsk / 08:00
Łapy / Plac Niepodległości, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy / 08:00
Przasnysz / Muzeum Historyczne w Przasnyszu / 08:00
Dąbrowa Białostocka / 08:00
Sejny / 08:00
Choroszcz / Plac dr Zygmunta Brodowicza / 08:00
Województwo podlaskie, gmina Grabowo / 08:00
Augustów / Rynek Zygmunta Augusta / 13:00
Białystok / Pomnik Obrońców Białegostoku / 08:00
Białystok / Muzeum Wojska w Białymstoku / 08:00
Grajewo / Pomnik Niepodległości / 08:00
Gliwice / osiedle Bojków / 04:45
Województwo świętokrzyskie, gmina Mirzec / 10:00
Hajnówka / Pomnik plutonowego Bolesława Bierwiaczonka, Miejska Biblioteka Publiczna / 08:00
Województwo podlaskie, gmina Janów / Szkoła podstawowa w Janowie / 08:00
Kuźnica / Parafia Opatrzności Bożej / 08:00
Wysokie Mazowieckie / Park Miejski, ul. Ludowa / 08:00
Województwo podlaskie, gmina Wyszki / Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne / 08:00
Czarna Białostocka / Plac Konstytucji 3 Maja, Przedszkole "Kraina Marzeń" / 08:00
Rogoźnica / Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy / 11:45
Lublin / Lublin / 08:00
Gdańsk / Westerplatte / 08:00
Gdańsk / Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku / 08:00
Łopuszno / Łopuszno, Wzniesienie Trzech Krzyży / 08:00
08:00
Gdańsk / Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku / 08:00
Białystok / 08:00
Województwo podlaskie, gmina Trzcianne / Zespół Szkół w Trzciannem / 08:00
Województwo świętokrzyskie, Adamów / Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Adamowie / 08:00
Warszawa / Krakowskie Przedmieście / 08:00
Województwo mazowieckie, gmina Kosów Lacki / Teren Muzeum Treblinka / 08:00
Lublin / Państwowe Muzeum na Majdanku / 08:00
Lublin / Państwowe Muzeum na Majdanku / 08:00
Lublin / Państwowe Muzeum na Majdanku / 08:00
Gdańsk / Stadion przy ul. Traugutta w Gdańsku / 08:00
Wysokie Mazowieckie / Urząd Miasta, ul. Ludowa / 17:00
Łowicz, Łęczyca, Kutno / 08:00
Siemiatycze / Siemiatycki Ośrodek Kultury / 08:00
Wysokie Mazowieckie / Plac za Miejskim Ośrodkiem Kultury / 08:00
Warszawa / Muzeum Historii Polski w Warszawie / 08:00
Zambrów, Tabędz / Cmentarz Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej, Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej / 08:00
Województwo podlaskie, gmina Szumowo / 08:00
Zambrów / 08:00
Dęblin / 08:00
Województwo mazowieckie, gmina Czosnów / Cmentarz Parafialny Łomna / 08:00
Województwo podkarpackie, Ujezna / Cmentarz w Ujeznej, Kościół pw. Matki Bożej Pocieszenia / 08:00
Tallin / Muzeum Morskie w Tallinnie / 08:00
Gdańsk / Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku / 08:00
Białystok / 08:00
Białystok / Park im. Konstytucji 3 Maja / 08:00
Łódź / Instytut Europejski w Łodzi / 08:00
Karlskrona / Muzeum Morskie w Karlskronie / 08:00
Województwo mazowieckie, gmina Bodzanów / Kościół Parafialny pw. WNMP w Bodzanowie / 10:00
Gdynia / Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni / 08:00
Gdańsk / Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku / 08:00
Województwo świętokrzyskie, powiat skarżyski / Mogiła pomordowanych na Brzasku / 08:00
Gdynia / Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni / 08:00
Gdańsk / Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku / 08:00
Województwo podlaskie, gmina Janów / Pomnik w Janowie / 08:00
Wieluń / Muzeum Ziemi Wieluńskiej w Wieluniu / 08:00