Trzy nowe publikacje w ramach serii wydawniczych zainicjowanych przez Muzeum Piaśnickie w Wejherowie

W ramach projektu najpóźniej do 3 września br. wydrukowane zostaną nowe publikacje:

-mgr Mateusza Kubickiego pod nazwą „Przewodnik. Szpęgawsk. Miejsce niemieckich zbrodni na Pomorzu w 1939 roku”

-dr hab. Izabeli Mazanowskiej pod nazwą „Przewodnik. Mniszek. Miejsce niemieckich zbrodni na Pomorzu w 1939 roku”

-dr Eugenii Drawz pod nazwą „Alicja Kotowska – Nasza siostra dyrektor” z serii wydawniczej „Biblioteczka bohaterów Niepodległej” dla szkół podstawowych.

Publikacje mają być dostępne po raz pierwszy na wrześniowej Konferencji Międzynarodowej w Wejherowie pn. „Polityka okupacyjna narodowosocjalistycznych Niemiec. Pomorze jesienią 1939 r. i zbrodnia pomorska”.

Data wydarzenia
Wejherowo