Wydarzenie plenerowe "Wrześniowy szlak 39 roku"

„Wrześniowy Szlak 39 roku.” - edukacyjny przemarsz wojsk, pokaz kawaleryjski, prezentacja wozów taborowych, rekonstrukcje historyczne, musztra wojskowa. Wydarzenie całodzienne plenerowe adresowane do szkół oraz wszystkich mieszkańców Miasta Wysokie Mazowieckie, a także całego regionu. Przemarsz wojsk przebiegać będzie trasą: z Czerwonego Boru aż do Woli Gułowskiej (k. Kocka). W Wysokiem Mazowieckiem wydarzenie odbędzie się w dniach: 10 – 12 września 2019 roku na placu za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Ludowej 19.

Data wydarzenia
Koniec wydarzenia
Wysokie Mazowieckie
Plac za Miejskim Ośrodkiem Kultury