Zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

ZWIEDZANIE Z DZIEĆMI

Dla wszystkich zwiedzających z dziećmi przygotowaliśmy szereg udogodnień ułatwiający pobyt w Muzeum. W pobliżu sali konferencyjnej zarówno na poziomie -2, jak i -3 przygotowaliśmy pomieszczenia dla rodziców z dzieckiem wyposażone w przewijak oraz krzesło ułatwiające karmienie. Wszystkie ciągi komunikacyjne są szerokie, umożliwiając bezpieczny przejazd wózkiem.

zwiedzanie-z-dziećmi
zwiedzanie grupowe

ZWIEDZANIE GRUPOWE

Aby ułatwić zaplanowanie zwiedzania Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, przedstawiamy garść przydatnych informacji. Zwiedzanie całej wystawy głównej zajmuje około 4 godzin. Powierzchnia naszej stałej ekspozycji to ponad 5000 m2 i zlokalizowana jest również na poziomie -3. Rekomendujemy zakup biletów z wyprzedzeniem.

ZWIEDZANIE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Budynek Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku przystosowany jest do zwiedzania przez osoby niepełnosprawnościami. W punkcie informacji do dyspozycji gości są wózki inwalidzkie. Ponadto przygotowane są przewodniki w tłumaczeniu na język migowy oraz z audiodeskrypcją.

access
ZWIEDZANIE