APARTAMENTY

Apartamenty Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku gwarantują wysokiej klasy usługi noclegowe w centrum miasta. Obiekt ma w ofercie 5 komfortowych pokoi dwuosobowych posiadających przestronną łazienkę oraz wszelkie udogodnienia niezbędne do udanego pobytu, a także 3 apartamenty dwupoziomowe z ręcznie regulowaną klimatyzacją. Apartamenty swoim wyposażeniem i charakterem przypominają mieszkanie i są idealnym rozwiązaniem dla osób przyjeżdżających do Gdańska na dłuższy pobyt.

Recepcja Apartamentów Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

tel.: +48 58 760 09 70
mobile: +48 575 810 460
pl. Władysława Bartoszewskiego 1
(wejście od ulicy Stara Stocznia)
e-mail: apartamenty@muzeum1939.pl

Regulamin Apartamentów Muzeum II Wojny Światowej >>>

APARTAMENT DELUXE

Apartament Deluxe to nasz największy dwupoziomowy apartament o powierzchni ponad 116m2. Jest on klimatyzowany, dźwiękoszczelny, posiada szybkie łączę internetowe.

Apartament Deluxe
Apartament Komfort

APARTAMENT KOMFORT

Apartament Komfort to jeden z naszych większych apartamentów dwupoziomowych, jego metraż wynosi ponad 100 m2. Jest to doskonały wybór dla rodziny z dziećmi.

APARTAMENT STANDARD

Apartament Standard to dwupoziomowy apartament, którego powierzchnia liczy 80 m2. Stanowi idealny wybór dla 3-osobowej rodziny.

Apartament Standard
Apartament Biznesowy

APARTAMENT BIZNESOWY

Apartamenty Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku to doskonała uzupełniająca oferta centrum konferencyjnego. Przestronne, eleganckie i gustowne wnętrze pozwala na przeprowadzenie spotkań biznesowych, oficjalnych narad, negocjacji, zebrania oraz rozmów kwalifikacyjnych.

POKÓJ DWUOSOBOWY

Komfortowy pokój dwuosobowy o metrażu ok. 30m2 wyposażony jest w przestronną łazienkę z wanną lub prysznicem, telewizor LCD z kablówką oraz szybkie łącze internetowe. W każdym z pokoi Goście znajdą również pościel, ręczniki, suszarkę, żelazko oraz deskę do prasowania.

Pokój dwuosobowy
Patio

PATIO

Do dyspozycji naszych Gości jest urocze patio z bujną roślinnością, które mieści się w centralnej części Apartamentów Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Jest to doskonała strefa relaksu na świeżym powietrzu.

ŚNIADANIA

Śniadania serwowane są w godzinach od 9:00 do 11:00 w formule room service.

Śniadania