CENTRUM KONFERENCYJNE

Muzeum doskonale łączy funkcję edukacyjną z biznesową. Rozpoznawalna i wyrazista bryła budynku oraz nowoczesne przestrzenie konferencyjne tworzą miejsce inspirujące, postrzegane jako idealna lokalizacja wydarzeń o charakterze naukowym bądź komercyjnym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ OFERTĘ:

Katarzyna Moszczyńska

Telefon: +48 570-970-665

E-mail: k.moszczynska@muzeum1939.plkonferencje@muzeum1939.pl,

CENTRUM KONFERENCYJNE

Centrum Konferencyjne mieści się w budynku Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

SALA KONFERENCYJNA

Sala konferencyjna znajduje się na poziomie -3, na który można dostać się 4 windami oraz schodami. Sala jest klimatyzowana i można wejść do niej z poziomu -3 oraz poziomu -2, co zapewnia płynną przepustowość.

SALA KONFERENCYJNA
SALA KINOWA

Sala kinowa mieści się na poziomie -3 i liczy 114 miejsc. Jej idealna akustyka pozwala na prowadzenie spotkań nawet bez użycia mikrofonów.

SALE WARSZTATOWE

Trzy sale warsztatowe znajdują się na poziomie +1 oraz +2, do których można się dostać dwoma panoramicznymi windami.

SALE WARSZTATOWE
FOYER

Foyer jest przestronną powierzchnią znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie sali konferencyjnej na poziomie -2. Połączenie surowego betonu z ciepłym drewnem nadaje temu miejscu nietuzinkowego charakteru.

GASTRONOMIA W MUZEUM

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku dysponuje zapleczem gastronomicznym w postaci Restauracji z kawiarnią mieszczącej się w wieży Muzeum na poziomie + 4 oraz bistro na poziomie -3.

GASTRONOMIA W MUZEUM
CATERING EVENTOWY

Organizując konferencję, można skorzystać z usług jednej ze współpracujących z Muzeum firm cateringowych. Do zaaranżowania jest 1200 m2 powierzchni foyer, gdzie można przygotować poczęstunek zarówno w formie koktajlowej, jak i zasiadanej.

BRANDING ORAZ POWIERZCHNIE REKLAMOWE

Skuteczny branding wydarzenia to kluczowy element sukcesu podczas każdego eventu. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku jest obiektem, który dzięki swojej architekturze zapewnia ciekawe formy reklamy.

BRANDING ORAZ POWIERZCHNIE REKLAMOWE

KATALOG BIZNESOWY

Poznaj szeroką ofertę naszego centrum konferencyjnego.

zaufali nam