CENTRUM KONFERENCYJNE

Muzeum doskonale łączy funkcję edukacyjną z biznesową. Rozpoznawalna i wyrazista bryła budynku oraz nowoczesne przestrzenie konferencyjne tworzą miejsce inspirujące, postrzegane jako idealna lokalizacja wydarzeń o charakterze naukowym bądź komercyjnym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZNAJ OFERTĘ:

 

Karolina Wiącek

Telefon: +48 575-810-360

E-mail: konferencje@muzeum1939.pl

 

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku - sala konferencyjna dostępna na MojeKonferencje.pl Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku  

CENTRUM KONFERENCYJNE

CENTRUM KONFERENCYJNE

To ponad 2200 m² powierzchni użytkowej, w której skład wchodzi 5 sal, zaplecze konferencyjne, garderoby, foyer, szatnie, podziemny parking oraz strefa gastronomiczna. Nasza elastyczność oraz uniwersalność otoczenia potrafi uczynić event niezapomnianym wydarzeniem.

SALA KONFERENCYJNA

Sala w układzie teatralnym o powierzchnie ponad 500 m2 i pojemność 303 os. Na wyposażeniu m. in.: profesjonalny sprzęt audiowizualny, oświetlenie, system projekcji wielkoformatowej, kabina do tłumaczeń symultanicznych, scena oraz garderoby.

SALA KONFERENCYJNA
SALA KINOWA

SALA KINOWA

Pomieszczenie o powierzchni 140 m2 i pojemności 114 os. Sala charakteryzuje się doskonałą akustyką. Dostępny system cyfrowej projekcji filmowej pozwala na odtwarzanie filmów w technologii 3D.

SALE WARSZTATOWE

Do dyspozycji są 3 sale warsztatowe. Można w nich organizować spotkania dla mniejszych grup do 40 osób. Kompleksowo wyposażone m.in. w projektor multimedialny, nagłośnienie, czy klimatyzację. Atutem sal jest różnorodna konfiguracja ustawień stołów i krzeseł.

SALE WARSZTATOWE
FOYER

FOYER

Otwarta przestrzeń o powierzchni 1200 m2 i pojemności do 600 osób. Oryginalna architektura pozwala na swobodną aranżację otoczenia pod kątem dowolnej formy wydarzenia, takiego jak koktajl czy wystawa.

CATERING EVENTOWY

Organizując konferencję, można skorzystać z usług jednej ze współpracujących z Muzeum firm cateringowych. Do zaaranżowania jest 1200 m2 powierzchni foyer, gdzie można przygotować poczęstunek zarówno w formie koktajlowej, jak i zasiadanej.

CATERING EVENTOWY
GASTRONOMIA W MUZEUM

GASTRONOMIA W MUZEUM

Dysponujemy zapleczem gastronomicznym w postaci restauracji z kawiarnią, które mieszczą się w wieży muzeum na poziomie + 4 i +5, oraz bistro na poziomie -3.

BRANDING ORAZ POWIERZCHNIE REKLAMOWE

Skuteczny branding wydarzenia to kluczowy element sukcesu podczas każdego eventu. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku jest obiektem, który dzięki swojej architekturze zapewnia ciekawe formy reklamy.

BRANDING ORAZ POWIERZCHNIE REKLAMOWE
logo

KATALOG BIZNESOWY

Pobierz pełną ofertę centrum konferencyjnego MIIWŚ.

zaufali nam