Zaplanuj wizytę w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku znajduje się w centrum miasta, w pobliżu Motławy. Nasza siedziba mieści się przy placu Władysława Bartoszewskiego, nieopodal ważnych dla historii miejsc jak gmach Poczty Polskiej, Stocznia Gdańska oraz Sala BHP. Muzeum jest dobrze skomunikowane ze Śródmieściem i innymi dzielnicami miasta.

view of the building from above

JAK DOJECHAĆ?

Muzeum jest dobrze skomunikowane ze Śródmieściem i innymi dzielnicami miasta. Ze względu na położenie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w centrum miasta dotrzeć można tu na wiele sposobów.

CENY BILETÓW

Zakup biletów na wystawę główną odbywa się poprzez internetowy system sprzedaży biletów oraz w kasach Muzeum. Do sprzedaży internetowej jest udostępniona jedynie ograniczona pula biletów na dany przedział czasowy. Pozostała ilość jest możliwa do bezpośredniego zakupu w kasach Muzeum. Sprawdź cennik.

TICKETS
main entrance

GODZINY OTWARCIA

Sprawdź w jakich godzinach Muzeum II Wojny Światowej jest otwarte dla zwiedzających.

PARKING

Na terenie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku dostępny jest parking podziemny z wjazdem od ul. Wałowej, czynny codziennie w godzinach 10:00-20:00. Dla zwiedzających przygotowaliśmy 142 miejsca parkingowe ulokowane na dwóch poziomach.

parking