Przejdź do treści

Zwiedzanie z dziećmi

W pobliżu sali konferencyjnej zarówno na poziomie -2, jak i -3 przygotowaliśmy pomieszczenia dla rodziców z dzieckiem wyposażone w przewijak oraz krzesło ułatwiające karmienie. Wszystkie ciągi komunikacyjne są szerokie, umożliwiając bezpieczny przejazd wózkiem.

Bilet rodzinny: 55 zł

czas zwiedzania całej wstawy głównej  min. 3 godziny

Dzieci do 7. roku zwiedzają bezpłatnie

Dla rodzin przygotowaliśmy bilet rodzinny w cenie 55 złotych, z którego maksymalnie skorzystać może 2 dorosłych oraz 3 osoby do 18. roku życia.
 
 

Przypominamy, że ze względu na prezentowane brutalne treści wystawa główna rekomendowana jest dla dzieci powyżej 12. roku życia. Najmłodszym zwiedzającym polecamy wystawę dziecięcą „Podróż w czasie”, na której prezentujemy wojenne losy warszawskiej rodziny, a także przedwojenną klasę szkolną. Bilet na wystawę dziecięcą zawarty jest w bilecie na wystawę stałą, a także w bilecie rodzinnym. Istnieje również możliwość zakupienia wejściówki jedynie na tę ekspozycję w cenie 13 zł dla dorosłych i 8 zł dla dziecka.
 
Wszystkich miłośników nowych technologii zapraszamy do znajdującej się na poziomie -2 Strefy Nowych Technologii. W przestrzeni znajdującej się tuż przy windach umieściliśmy wirtualne kino, w którym prezentujemy film zrealizowany w technologii VR „Kartka z powstania” (koszt biletu to 7 zł), a także wirtualne spacery po terenach Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte oraz lasu piaśnickiego.
 

Planując wycieczkę, odwiedź nasz profil na Sketchfabie >>> i zobacz zdigitalizowane eksponaty oraz wystawy czasowe.