Zwiedzanie grupowe

Aby ułatwić zaplanowanie zwiedzania grupowego Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, przedstawiamy garść przydatnych informacji.

Bilet grupowy normalny 25

Bilet grupowy ulgowy 18 zł

ZWIEDZANIE WSTAWY GŁÓWNEJ około 4 godz.

Zwiedzanie całej wystawy głównej zajmuje około 4 godzin. Powierzchnia naszej stałej ekspozycji to ponad 5000 m2 i zlokalizowana jest również na poziomie -3. Rekomendujemy zakup biletów z wyprzedzeniem.

Cena wejściówek grupowych to:

Bilet grupowy normalny (powyżej 10 osób + 1 opiekun na 10 osób bezpłatnie) - 25 zł

Bilet grupowy ulgowy (powyżej 10 osób + 1 opiekun na 10 osób bezpłatnie) - 18 zł
 
W każdy wtorek wstęp na nasze ekspozycje jest bezpłatny. Tego dnia, szczególnie w sezonie wysokim, cieszymy się wzmożonym zainteresowaniem, z tego względu nie jest możliwa rezerwacja wejściówek z wyprzedzaniem.
 
W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt mailowy na adres

e-mail: rezerwacje@muzeum1939.pl

Wszystkie plansze i multimedia przygotowane zostały w języku polskim i angielskim. Dla zwiedzających dostępne są audioprzewodniki w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim, a także audiodeskrypcja i język migowy.

Koszt wypożyczenia jednego zestawu to 12 zł.
 
Zainteresowanych oprowadzaniem po wystawie głównej z przewodnikiem prosimy o bezpośredni kontakt z osobami posiadającymi niezbędne uprawnienia. Aktualna lista dostępna jest pod adresem http://muzeum1939.pl/przewodnicy. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku nie pośredniczy w kontakcie między grupą a przewodnikiem. Nie ingeruje również w cenę usługi oprowadzania po wystawie.