Sightseeing

After entering the building, visitors are on level -1, where there is an Information Point. Here you can get current information on the operation of the Museum, the availability of the car park, as well as the possibility to rent a wheelchair and settle a parking ticket.

ZWIEDZANIE Z DZIEĆMI

Dla wszystkich zwiedzających z dziećmi przygotowaliśmy szereg udogodnień ułatwiający pobyt w Muzeum. W pobliżu sali konferencyjnej zarówno na poziomie -2, jak i -3 przygotowaliśmy pomieszczenia dla rodziców z dzieckiem wyposażone w przewijak oraz krzesło ułatwiające karmienie. Wszystkie ciągi komunikacyjne są szerokie, umożliwiając bezpieczny przejazd wózkiem.

zwiedzanie-z-dziećmi
zwiedzanie grupowe

ZWIEDZANIE GRUPOWE

Aby ułatwić zaplanowanie zwiedzania Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, przedstawiamy garść przydatnych informacji. Zwiedzanie całej wystawy głównej zajmuje około 4 godzin. Powierzchnia naszej stałej ekspozycji to ponad 5000 m2 i zlokalizowana jest również na poziomie -3. Rekomendujemy zakup biletów z wyprzedzeniem.

ZWIEDZANIE DLA OSÓB Z DYSFUNKCJAMI

Budynek Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku przystosowany jest do zwiedzania przez osoby niepełnosprawne. W punkcie informacji do dyspozycji gości są wózki inwalidzkie. Ponadto przygotowane są przewodniki w tłumaczeniu na język migowy oraz z audiodeskrypcją.

access