Zwiedź Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku z Kartą Turysty

śr., 28/11/2018 - 15:37
Zwiedź Muzeum z Kartą Turysty

Z radością informujemy, że od 1 grudnia 2018 r. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku jest partnerem projektu VisitGdansk i honoruje Kartę Turysty. Posiadacze Karty Turysty zwiedzą Wystawę Główną Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w cenie biletu ulgowego.

O Karcie Turysty:

Karta Turysty to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu każdy turysta jeszcze łatwiej, sprawniej i taniej zapozna się z atrakcjami ponad 1000-letniego Gdańska. Karta gwarantuje liczne darmowe oraz ulgowe wejścia do najważniejszych instytucji takich jak muzea, jednostki edukacyjne, ale także do najważniejszych atrakcji i miejsc z ofertą typowo rozrywkową. Dodatkowo, posiadacz karty może skorzystać z rabatów przy dokonywaniu zakupów u partnerów projektu lub korzystając z usług gastronomicznych.

Kartę nabyć można On-line lub w wybranych Punktach Informacji Turystycznej.