Repertuar

Reż. Maria Sødahl, 126 min, 2019, Norwegia, dramat psychologiczny
19.30 - GNIAZDO
Reż. Sean Durkin, 107 min, 2020, Kanada, Wielka Brytania, dramat

Kino Muzeum zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru.

Zasady bezpieczeństwa związane z epidemią wirusa COVID-19

1. Widz zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przed wejściem do sali kinowej. Płyn do dezynfekcji znajduje się przed wejściem do sali kinowej.
2. Udział widza w seansie kinowym jest dopuszczalny pod warunkiem zakrycia ust i nosa. Zakrycie ust i nosa za pomocą maseczki lub innych dozwolonych materiałów powinno nastąpić przed wejściem do budynku Muzeum II Wojny Światowej.
3. Widzowie zobowiązani są do ustawienia się w kolejce (do zakupu biletów, do wejścia do sali kinowej) z zachowaniem dwumetrowego dystansu między osobami w kolejce. Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu również podczas opuszczania sali kinowej.
4. Kino udostępnia do sprzedaży nie więcej niż 25% miejsc na sali z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie ze wskazanym na bilecie oznaczeniem miejsca. Dostępna pula biletów została ograniczona w sposób zgodny z wytycznymi dla kin sformułowanymi przez MKiDN oraz GIS.
5. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy internetowy zakup biletów za pośrednictwem strony: bilety.muzeum1939.pl
6. W przypadku zakupu biletów w kasie widz zostanie poproszony o podanie swoich danych kontaktowych na wypadek stwierdzenia u któregoś z uczestników seansu zakażenia SARS-CoV-2. Dane zbierane są w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną.
7. W przypadku pojawienia się niepokojących objawów zdrowotnych podczas pobytu w kinie, widz jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić o tym fakcie dyżurującego biletera.

8. Niestosowanie się do powyższych zasad będzie traktowane jako narażenie bezpieczeństwa innych osób. Osoby niestosujące się do zasad bezpieczeństwa nie będą mogły uczestniczyć w seansie filmowym.

Prowadzimy internetową sprzedaż biletów do kina (KUP BILET). Bilety można nabyć również w kasach Muzeum w godzinach ich otwarcia (wtorek-niedziela w godz. 9.30-17.00; w dni wyświetlania filmów od godz. 9.30 do rozpoczęcia ostatniego seansu).

Ceny biletów: 15 zł – normalny / 10 zł – ulgowy

Kino Muzeum
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
pl. Władysława Bartoszewskiego 1
80-862 Gdańsk
Informacja | tel.: +48 58 760 09 60; e-mail: info@muzeum1939.pl lub kino@muzeum1939.pl
Facebook | Kino Muzeum
Instagram | kino_muzeum

Sala kinowa oraz kasy biletowe znajdują się na poziomie -3 Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.