Premiera spektaklu muzealnej grupy teatralnej pt. „Sierpień miał zapach Twojej krwi”

Zapraszamy na spektakl pt. „Sierpień miał zapach Twojej krwi” przygotowany przez młodzieżową grupę teatralną działającą w MIIWŚ.

Nasi aktorzy są uczniami gdańskich szkół ponadpodstawowych i studentami uczelni wyższych. Od września ubiegłego roku uczestniczyli w warsztatach aktorskich, podczas których rozwijali swoje umiejętności sceniczne. W ramach przygotowań do występu brali również udział w lekcjach muzealnych, które pozwoliły im poszerzyć wiedzę z zakresu historii Polski w czasie II wojny światowej.

Scenarzystką i reżyserką przedstawienia jest koordynatorka edukacji teatralnej w #M2WŚ- Daria Sudomir.

*Wydarzenie zalecane od 13. roku życia. W spektaklu wykorzystywane są światła stroboskopowe.