Muzeum II Wojny Światowej

Objęliśmy patronat historyczny nad XXXII Regatami o Puchar Obrońców Westerplatte 2010

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku objęło patronat historyczny nad XXXII Regatami o Puchar Obrońców Westerplatte 2010. Regaty zostaną rozegrane na wodach Zatoki Gdańskiej w dniu 28 sierpnia br. oraz na Wodach Martwej Wisły (akwen klubowy) w dniu 29 sierpnia 2010 r.

Regaty organizuje Yacht Klub Północny ul. Tamka 5, 80-806 Gdańsk. Komandorem Regat jest Andrzej Załucki, zaś sędzią głównym Ryszard Rakowski.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie Organizatora Regat:www.jachtklub.pl

Patronat nad imprezą sprawuje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, patronat medialny objął Odział Telewizji Polskiej w Gdańsku oraz „Polska The Times – Dziennik Bałtycki”.