konkurs-graficzny-obroncyniepodleglej

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Cześć!

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

W odpowiedzi przesłaliśmy Ci mailem wypełniony przez Ciebie formularz.

Przed Tobą kolejne niezbędne zadania:

1.    Wydrukuj i nie zapomnij o podpisie w wiadomości, którą przesłaliśmy mailem wraz z danymi z formularza.

2.    Jeżeli wykonujesz pracę w technice grafiki komputerowej, formularz i gotową pracę należy przesłać wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym (pdf/jpg) na adres e-mail: mrm@muzeum1939.pl w nieprzekraczalnym terminie do 11 października 2021 r., zawierając w tytule “Konkurs graficzny #ObrońcyNiepodległej”.

Jeżeli wykonasz pracę w technice graficznej analogowej, formularz wraz z gotową pracą należy przesłać lub dostarczyć osobiście wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: Muzeum II Wojny Światowej  w Gdańsku pl. W. Bartoszewskiego 1, 80-862 Gdańsk w nieprzekraczalnym terminie do 11 października 2021, zawierając na kopercie/opakowaniu dopisek “Konkurs graficzny #ObrońcyNiepodległej”.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziesz w regulaminie KONKURSU GRAFICZNEGO #ObrońcyNiepodległej

Życzymy powodzenia!