Zapytanie ofertowe na „Zagospodarowanie terenu skweru z uwzględnieniem wkomponowania obelisku z tablicą upamiętniającą przed masztem reprezentacyjnym przy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku”

Zapraszamy do składania ofert na „Zagospodarowanie terenu skweru z uwzględnieniem wkomponowania obelisku z tablicą upamiętniającą przed masztem reprezentacyjnym przy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku”. Termin złożenia niezbędnych dokumentów w sekretariacie naszej instytucji mija 26 kwietnia 2021 r. o godz. 15:00.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” polegających na zaprojektowaniu (wykonanie prac projektowych uzgodnionych i zaakceptowanych przez Zamawiającego), wykonaniu robót budowlanych (zgodnie z wymaganiami prawa polskiego oraz obowiązującymi normami) oraz wykonanie kompletnej dokumentacji dla przedsięwzięcia: „Zagospodarowanie terenu skweru z uwzględnieniem wkomponowania obelisku z tablicą upamiętniającą przed masztem reprezentacyjnym przy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku”.

Więcej informacji w zapytaniu ofertowym opublikowanym w Biuletynie Informacji Publicznej MIIWŚ.

Ofertę należy złożyć w zamkniętej kopercie w sekretariacie MIIWŚ (budynek administracyjny), w terminie najpóźniej do dnia 26.04.2021 r., do godz. 15:00. Kopertę należy zaadresować:

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Plac Władysława Bartoszewskiego 1

oraz opatrzyć napisem:

Koperta powinna być opatrzona także nazwą i adresem Wykonawcy.

Wymagany ostateczny termin wykonania prac wraz z przeprowadzeniem czynności odbiorowych z urzędami Państwowymi – nie później, niż do 15.10.2021 r.