Wykład otwarty w MIIWŚ: "Jak zostać wynalazcą - rozwój pasji i kreatywności w nauce"

Zapraszamy wraz z Polską Akademią Dzieci na wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, jakim będzie wykład otwarty: "Jak zostać wynalazcą - rozwój pasji i kreatywności w nauce", który odbędzie się 15 lutego o godz. 11:00 w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

To niepowtarzalna okazja dla uczniów w wieku 9-16 lat, by zgłębić tajniki fascynującego świata wynalazczości i odkryć własną pasję do nauki.

Gościem specjalnym, który zaszczyci nas swoją obecnością, będzie Dr. Edward Wollack z NASA.

Wykład odbędzie się 15.02.2024 o godzinie 11:00 w Muzeum II Wojny Światowej. Spotkanie będzie otwarte, z możliwością zadawania pytań po zakończeniu wykładu.

Partnerem wydarzenia jest Urząd Patentowy RP oraz konkurs Ambasador Szkolnej Wynalazczości. Wydarzenie wspiera również Hilton Gdańsk.

Organizatorzy mają nadzieję, że spotkanie dostarczy nie tylko wiedzy, ale także zainspiruje obecnych do rozwijania swoich zainteresowań naukowych i odkrywania nowych obszarów kreatywności.