Wirtualne Targi Historyczne

Wydawnictwo Muzeum II Wojny Światowej zaprasza do udziału w Wirtualnych Targach Historycznych, organizowanych przez portal Histmag.org, które odbędą się w dniach 16–29 listopada 2020 r. W jesiennej edycji Targów zaprezentujemy łącznie 11 książek, w tym nasze najnowsze publikacje albumowe, naukowe i popularnonaukowe, m.in. drugie wydanie książki dr. Tomasza Sommera Operacja antypolska NKWD 1937–1938. Geneza i przebieg ludobójstwa popełnionego na Polakach w Związku Sowieckim, które zostało uzupełnione o nowe dokumenty, czy bogato ilustrowaną angielsko-polską książkę o ppłk. Janie Kowalewskim autorstwa Wojciecha Grotta – Reason before force. Lieutenant Colonel Jan Kowalewski. Biography outline/Rozum przed siłą. Podpułkownik Jan Kowalewski. Zarys biograficzny.

Poza książkami poruszającymi tematykę historyczną zaprezentujemy również publikacje poświęcone archeologii, muzealnictwu i zbiorom muzealnym. Dlatego zapraszamy do odwiedzin strony WTH i zapoznania się ze zróżnicowaną ofertą wydawnictwa MIIWŚ na stronie targów.

Wszystkie publikacje prezentowane podczas Wirtualnych Targów Historycznych będzie można kupić w naszym sklepie internetowym.