Weekend Seniora z kulturą

23-24 września zachęcamy wszystkich seniorów 60+ do zwiedzania Muzeum. Bilety na wystawę główną będą dla Państwa dostępne za złotówkę.

W tym roku Muzeum II Wojny Światowej dołączyło do kampanii „60+Kultura”. Wszystkich seniorów zapraszamy do odwiedzenia Muzeum w sobotę i niedzielę, 23-24 września br. Bilety do nabycia wyłącznie w kasach Muzeum.

W ramach akcji w pierwszy weekend jesieni, 23-24 września 2017 r. seniorzy w całym kraju będą mogli bezpłatnie lub za symboliczną opłatą skorzystać z oferty instytucji kulturalnych. Kampania „60+Kultura” jest skierowana do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Służy zachęceniu do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w miejscu zamieszkania. Kampania jest realizowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.