Spektakl charytatywny "Na Skraju Wyobraźni". Wystąpi grupa teatralna "Śliwka w Kompot"

Organizatorami charytatywnego wydarzenia kulturalnego są Fundacja Obudź Nadzieję w porozumieniu z nieformalną grupą teatralną "Śliwka w Kompot", wystąpią dzieci i młodzież, w tym podopieczni placówki specjalistyczno-terapeutycznej.

Wydarzenie ma charakter imprezy charytatywnej. Dochód ze sprzedaży biletów w formie cegiełek, zostanie przeznaczony na dalsze działania artystyczne "Śliwki w Kompot" oraz dla podopiecznych Jodłowego Domu, placówki specjalistyczno-terapeutycznej.

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku dokłada swoją "cegiełkę" do tego wyjątkowego przedsięwzięcia i udostępnia salę konferencyjną, gdzie wystawiony zostanie spektakl, nawiązujący do życia dzieci z sierocińca w okresie wojny. Poruszający spektakl, dodaje otuchy i pokazuje jak ważna jest przyjaźń. Skierowany jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Fundacja Obudź Nadzieję od lat stara się być blisko dzieci i młodzieży, to głównie one są odbiorcami jej działań. Jest bardzo dumna z dzieci zaangażowanych w przedstawienie, wspiera je najlepiej jak potrafi, zapewnia wsparcie merytoryczne i opiekę pedagogów - Marzeny Gromada-Sówka i Tomasza Krzemińskiego. Należy podkreślić, że cała praca artystyczna leży po stronie liderów "Śliwki w Kompot" - Wiktorii Krzemińskiej, Hani Kurgan i Łukasza Szerszenia, którzy pełni zapału, jak nikt inny zarażają optymizmem i pasją.

Środki ze sprzedaży cegiełek zostaną przekazane na potrzeby dalszego rozwoju grupy teatralnej oraz dzieci z placówki terapeutycznej Jodłowy Dom w Gdańsku.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu celem rezerwacji miejsca. Szczegóły na: www.obudznadzieje.pl.

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
26 stycznia 2019 r. (sobota)
godz. 17.00 (sala konferencyjna, poziom -3)
pl. Władysława Bartoszewskiego 1