Ostatnia szansa na dołączenie do akcji „Maska i książka”

Jeszcze tylko do jutra (24.04) do godziny 9.00 mieszkańcy Gdańska mają szansę przyłączyć się do naszej kampanii społeczno-lokalnej „Maska i książka”. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, za co wszystkim uczestnikom już teraz dziękujemy!

Przypomnijmy, że pełnoletni gdańszczanie, po wypełnieniu formularza dostępnego na stronie https://muzeum1939.pl/maskaiksiazka, otrzymają od Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku bezpłatnie maskę ochronną i publikację dotyczącą II wojny światowej. Maska i książka zostaną dostarczone przez firmę kurierską pod same drzwi uczestnika projektu, czyli zgodnie z ideą akcji #Zostańwdomu.

Kampania powstała w oparciu o Politykę Społecznej Odpowiedzialności M2WŚ. Poprzez tę akcję chcemy nie tylko podkreślić naszą solidarność w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, ale także zapewnić o niezmiennej gotowości naszej instytucji do realizowania statutowej misji, którą jest pielęgnowanie polskiej historii.

Ponownie zachęcamy do wspierania seniorów – jeżeli ktokolwiek zna starsze osoby z Gdańska, które chciałyby wziąć udział w akcji, prosimy o pomoc w wypełnieniu formularza razem z nimi. Pamiętaj, #WspierajSeniora.

Będzie nam ogromnie miło, jeśli po otrzymaniu maski i książki sfotografujecie je, a następnie pochwalicie się takim zestawem, oznaczając Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w mediach społecznościowych: #MaskaiKsiążka #M2WSwirtualnie.

„Maska i książka” od Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, #WspieramyLokalnąSpołeczność.