Od 19 lutego wznowienie działalności Kina Muzeum

Od piątku 19 lutego wznawiamy działalność Kina Muzeum. Wszystkie seanse odbędą się przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią wirusa COVID-19:

1. Widz zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przed wejściem do sali kinowej. Płyn do dezynfekcji znajduje się przed wejściem do sali kinowej.
2. Udział widza w seansie kinowym jest dopuszczalny pod warunkiem zakrycia ust i nosa. Zakrycie ust i nosa za pomocą maseczki lub innych dozwolonych materiałów powinno nastąpić przed wejściem do budynku Muzeum II Wojny Światowej.
3. Widzowie zobowiązani są do ustawienia się w kolejce (do zakupu biletów, do wejścia do sali kinowej) z zachowaniem dwumetrowego dystansu między osobami w kolejce. Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu również podczas opuszczania sali kinowej.
4. Kino udostępnia do sprzedaży nie więcej niż 50% miejsc na sali z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie ze wskazanym na bilecie oznaczeniem miejsca. Dostępna pula biletów została ograniczona w sposób zgodny z wytycznymi dla kin sformułowanymi przez MKiDN oraz GIS.
5. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy internetowy zakup biletów za pośrednictwem strony: bilety.muzeum1939.pl
6. W przypadku zakupu biletów w kasie widz zostanie poproszony o podanie swoich danych kontaktowych na wypadek stwierdzenia u któregoś z uczestników seansu zakażenia SARS-CoV-2. Dane zbierane są w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną.
7. W przypadku pojawienia się niepokojących objawów zdrowotnych podczas pobytu w kinie, widz jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić o tym fakcie dyżurującego biletera.
8. Niestosowanie się do powyższych zasad będzie traktowane jako narażenie bezpieczeństwa innych osób. Osoby niestosujące się do zasad bezpieczeństwa nie będą mogły uczestniczyć w seansie filmowym.

Najnowszy repertuar dostępny jest TUTAJ. Przypominamy o możliwości zakupu biletów zarówno w kasach biletowych Muzeum, jak i drogą internetową poprzez stronę bilety.muzeum1939.pl