Muzeum II Wojny Światowej nagrodzone Certyfikatem POT 2019 w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny”

28 listopada 2019 r. w Fortecy Kręglickich w Warszawie odbyła się uroczystą gala przyznania Certyfikatów POT 2019 w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny”.

Wydarzenie było zwieńczeniem 17. edycji konkursu, którego celem jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej poprzez kreowanie produktów nie tylko atrakcyjnych turystycznie, ale także nowatorskich, przyjaznych turystom i dających wiele możliwości spędzenia w ciekawy sposób wolnego czasu. Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej stanowi swoistą rekomendację i gwarancję usług na najwyższym poziomie.

Jak co roku kapituła konkursowa przyznała 10 Certyfikatów POT. Z przyjemnością ogłaszamy, że wśród laureatów znalazło się również Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Nagrodę w imieniu naszej instytucji odebrała Karolina Imianowska – Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży. Dziękujemy za wyróżnienie będące podsumowaniem naszej pracy. Serdecznie gratulujemy pozostałym laureatom, a w szczególności Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskiej Górze – zdobywcy Złotego Certyfikatu POT 2019.