Międzynarodowy Dzień Przewodnika - Bezpłatne oprowadzanie w MIIWŚ (25 lutego)

Międzynarodowy Dzień Przewodnika - Bezpłatne oprowadzanie w MIIWŚ

W niedzielę 25 lutego, z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego, Gdański Oddział PTTK organizuje bezpłatne spacery przewodnickie. Jednym z obiektów, w którym będzie można skorzystać z bezpłatnego oprowadzania będzie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Spacery z przewodnikami rozpoczną się o godzinie 13:00. By wziąć w nich udział należy jedynie zakupić bilet wstępu na wystawę i pojawić się w muzeum przed godziną 13:00. Punktem zbornym będzie przestrzeń przy kasach na poziomie -3.

W zależności od zainteresowania odbędzie się od 2 do 4 spacerów, wszystkie będę rozpoczynać się ok. godziny 13. Zainteresowane osoby prosimy o przybycie do muzeum 15 minut wcześniej. Przewodnicy będą czekać na chętnych od godziny 12:40. Rozpoznacie ich Państwo po legitymacjach PTTK i Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Zapraszamy!