Konferencja „Talent dla wspólnoty 2022”

Zapraszamy do udziału w Konferencji „Talent dla wspólnoty 2022”, która odbędzie się 27 października 2022 r. w godz. 11:00-14:15 w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz on-line.

Oglądaj na żywo

Wydarzenie kierowane jest do edukatorów, coachów, nauczycieli, przedstawicieli organizacji publicznych, osób zainteresowanych historią, mentorów, animatorów kultury, a także do każdego, kto chce dowiedzieć się, w jaki sposób najlepiej rozwinąć i spożytkować swój TALENT.

Weź udział w Konferencji “Talent dla wspólnoty 2022” i dowiedz się:
➔ W jaki sposób wykorzystać swój talent, by rozwijać się jako osoba, przynosząc pożytek społeczności?
➔ Czy historie Polaków, którzy zmienili świat mogą być dziś dla nas inspiracją? A może to przeżytek...?
➔ Po co komu talent w szkole?
➔ Jak być mentorem i odkrywać potencjał w innych ludziach?

Na Konferencji wystąpią historycy, pedagodzy, artyści, działacze społeczni, mentorzy, a także naukowcy Uniwersytetu Gdańskiego.

Konferencja jest bezpłatna, a uczestnictwo potwierdzane jest certyfikatem.

Link do zapisów poniżej:

Wszystkie informacje na temat Konferencji znajdziesz na stronie www.paderewski.net.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację WIEM I UMIEM we współpracy z Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego.