Dyrektor Muzeum  spotkał się z uczniami i nauczycielami ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26

Dyrektor Muzeum spotkał się z uczniami i nauczycielami ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 w Gdańsku

Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku dr Karol Nawrocki spotkał się z przedstawicielami Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 w Gdańsku. Podczas spotkania, uczniowie oraz nauczyciele przekazali podziękowania dla dr. Karola Nawrockiego, za udostępnienie przestrzeni dla zbiórki publicznej na rzecz Szkoły Podstawowej nr 26.

Wielkanocny Kiermasz Świąteczny odbył się 24 marca 2018 w Wigilię Niedzieli Palmowej na poziomie – 3 w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Podczas kiermaszu uczniowie mogli zaprezentować własnoręcznie wykonane prace.

„Wszyscy oni byli dumni, że pomimo niepełnosprawności, mogli przyczynić się do zbiórki. Dzięki takim wydarzeniom, możemy aktywizować i integrować ze społecznością lokalną nasze dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdańsku” – czytamy w przekazanym podziękowaniu.

Całkowity dochód ze sprzedaży prac wykonanych przez uczniów, rodziców, nauczycieli i opiekunów z okazji Świąt Wielkanocnych, przeznaczony został na rzecz Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26  w Gdańsku.