Album Patriotyczny w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej

Album Patriotyczny w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej to muzyczna propozycja promowania historii Polski oraz patriotyzmu. W okresie od 20 lipca do 6 sierpnia na Małym Rynku w Krakowie ulokowany zostanie pawilon zaadoptowany na potrzeby profesjonalnego studia nagrań. Mieszkańcy i turyści, zawodowcy i amatorzy będą mogli wyśpiewać piosenki nawiązujące tematyką do okresu II wojny światowej w godzinach 15:00-20:00, a materiał w całości zostanie zarejestrowany, tworząc wyjątkową pamiątkę.

Każdy nagrywany podpisze stosowny dokument, przekazując Bibliotece Polskiej Piosenki prawa do swojego wykonania. Z kompilacji najlepszych wykonań wydana zostanie płyta CD, która w nakładzie 5000 egzemplarzy zostanie rozdana wraz z bezpłatnymi śpiewnikami przed koncertem Lekcja Śpiewania w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej na Małym Rynku w Krakowie.

Data wydarzenia
Mały Rynek