ACADEMICA

Biblioteka posiada terminal z dostępem do Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Academica. Jest to platforma, dostarczana przez Bibliotekę Narodową, umożliwiająca dostęp do treści publikacji z poszanowaniem zapisów prawa autorskiego. Na dowolnym stanowisku komputerowym czytelnicy mogą zapoznawać się z materiałami znajdującymi się w domenie publicznej.

Z utworów chronionych prawem autorskim można korzystać wyłącznie na przeznaczonym do tego celu stanowisku w naszej Bibliotece. Usługa jest bezpłatna.

Osoby zainteresowane skorzystaniem powinny zgłosić się do pracownika ochrony dyżurującego w Punkcie Informacyjnym na poziomie -1 Muzeum w celu zarejestrowania jako Gość.

Więcej informacji na temat Cyfrowej Wypożyczalni jest dostępne na oficjalnej stronie internetowej