Spacery muzealne w 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

Z okazji przypadającej w dniu 11 listopada br. 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Muzeum II Wojny Światowej w tym dniu zaprasza na spacery muzealne, które kierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunami. Zajęcia odbywać się będą w sali edukacyjnej oraz na wystawie dla dzieci „Podróż w czasie. Historia pewnej rodziny i jej mieszkania”.

Pracownicy Działu Naukowo-Edukacyjnego opowiedzą o drodze do odzyskania niepodległości, ojcach odrodzonej państwowości oraz zaprezentują eksponaty z epoki.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Maksymalna liczba uczestników jednego spaceru wynosi 15 osób. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Godziny spacerów to: 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30. Zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego!

Zgłoszenie uzyskuje status potwierdzonego po przesłaniu przez Muzeum odpowiedzi z akceptacją e-mailową formularza.