"Weekend seniora z kulturą" w M2WŚ - bilety za 1 zł

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku po raz kolejny dołączyło do akcji "Weekend seniora z kulturą", zainicjowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W dniach 1 i 2 października seniorzy będą mogli skorzystać z oferty ponad 500 instytucji z całego kraju.

Bilety na wystawę główną Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku przez cały weekend (1 i 2 października) dla seniorów (wiek 60+) dostępne będą w kasach stacjonarnych za 1 zł, a do Kino Muzeum za 10 zł.

„Weekend seniora z kulturą” to akcja, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. Dzięki niej będą oni mieli okazję dowiedzieć się i zobaczyć, jak wiele do zaoferowania mają działające w ich okolicy placówki kultury.

Szczegółowe informacje o akcji "Weekend seniora z kulturą" dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego: