M2WŚ otrzymało Certyfikat Dobrych Praktyk przyznawany przez POT

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otrzymało Certyfikat Dobrych Praktyk przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną (POT), który służy wspieraniu najwyższych standardów w branży turystycznej.

Muzeum wyróżnione zostało w poniższych kategoriach:

• Turystyka bez barier - oferta turystyczna i udogodnienia dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
  • Bezpieczeństwo higieniczne - zapewnienie bezpieczeństwa higienicznego w obiekcie poprzez zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego oraz zasad BHP i PPOŻ.

Dziękujemy za docenienie naszego zaangażowania i pracy na rzecz Zwiedzających i oczywiście zapraszamy do wizyty w Muzeum!

Muzeum wyróżnione zostało w kategoriach: - Turystyka bez barier - oferta turystyczna i udogodnienia dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, - Bezpieczeństwo higieniczne - zapewnienie bezpieczeństwa higienicznego w obiekcie poprzez zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa sanitarnego oraz zasad BHP i PPOŻ.