Czekamy na Milionowego Gościa

Czekamy na Milionowego Gościa Muzeum

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do uczestnictwa w niezwykłym wydarzeniu, którym jest wizyta Milionowego Gościa! Po niecałych dwóch latach od otwarcia będziemy świętować tak niecodzienne wydarzenie razem z naszymi zwiedzającymi.

Wasza frekwencja doprowadziła do tego, że odwiedziny Milionowego Gościa przewidziane są już w zbliżający się weekend - 24 lub 25 listopada 2018 r.!

Powrót Polskich Bohaterów na Wystawę Główną, interaktywna wystawa, cały szereg wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, udział w akcjach ogólnopolskich takich jak Noc Muzeów, Weekend za Pół Ceny, Akcja "60+Kultura", a przede wszystkim Wasze niesłabnące zainteresowanie historią, doprowadziły do rekordowych statystyk odwiedzin w 2018 roku. Jesteśmy Wam za to niezwykle wdzięczni!

Kim będzie Milionowy Gość? Może będziesz nim właśnie Ty?!

Oczekuj z nami!