Akcja "Niepodległa do hymnu"

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku bierze udział w wyjątkowym wydarzeniu "Niepodległa do hymnu"! Przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!

Uczcijmy najważniejsze święto i jedyny taki jubileusz w naszym życiu! Pokażmy, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami. Zademonstrujmy to w najbliższy sercom Polaków sposób – śpiewając wspólnie hymn!

Hymn zostanie wykonany 11 listopada o godzinie 12:00 podczas oficjalnych uroczystości państwowych i podczas uroczystości lokalnych w kraju i za granicą. Mazurka wyemitują stacje radiowe i zagrają orkiestry straży pożarnej, wojska, policji, zespoły polskich teatrów, oper i filharmonii!

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zaprasza do wspólnego śpiewania hymnu i świętowania podczas zbliżającego się "Weekendu Niepodległości" w Muzeum. Zapraszamy 10 i 11 listopada.