11 listopada 2023 || Spacery edukacyjne oraz warsztaty rodzinne || Zapraszamy do zapisów

11 listopada 2023 | Spacery edukacyjne oraz warsztaty rodzinne | Zapraszamy do zapisów

11 listopada br. z okazji Narodowego Dnia Niepodległości zapraszamy rodziny z dziećmi na bezpłatne warsztaty edukacyjne łączące aktywność plastyczną z wiedzą o Polsce i Jej symbolach narodowych. W trakcie zajęć edukatorzy zapoznają najmłodszych uczestników z podstawowymi informacjami geograficznymi i historycznymi nt. Niepodległej. W toku części praktycznej poznamy z kolei sposoby na samodzielne tworzenie ozdobnych kokard okolicznościowych w narodowych barwach.

Spotkania odbędą się o godzinach 10:00, 12:00 i 14:00 w siedzibie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Każde z nich potrwa ok. 60 minut. ZAPISY ZAKOŃCZONE

Wypełnione formularze prosimy przesłać na adres: edukacja@muzeum1939.pl

Osoby dorosłe z kolei zapraszamy  na spacery edukacyjne związane z obchodzonym świętem. Spacery będą doskonałą okazją do zobaczenia zabytków związanych ze świętem narodowym, nieprezentowanych na co dzień w przestrzeni wystawienniczej Muzeum. Przewodnicy muzealni poprowadzą ponadto zwiedzających po wybranych punktach wystawy, związanych z polską symboliką narodową.

Spacery odbędą się o godzinach: 10:00, 11:00 , 12:30, 13:30 w MIIWŚ. Każde spotkanie potrwa blisko 120 minut. ZAPISY ZAKOŃCZONE

Wypełnione formularze prosimy przesłać na adres: edukacja@muzeum1939.pl

Zapraszamy do udziału!