Zagłosuj na wystawę "Walka i Cierpienie" w finale Plebiscytu Wydarzenie Historyczne Roku

Z przyjemnością informujemy, że wystawa czasowa "Walka i Cierpienie. Obywatele polscy podczas II wojny światowej" wraz z międzynarodowym projektem wystawienniczym o tej samej nazwie znalazła się w finale 13. edycji Plebiscytu Wydarzenie Historyczne Roku w kategorii "Wystawa"! O ostatecznych wynikach zdecydują internauci uczestniczący w głosowaniu, które potrwa do końca czerwca.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na nasze przedsięwzięcie!

Aby zagłosować:

• wejdź na >>> stronę internetową z formularzem głosowania,

• wybierz po 1 wydarzeniu z każdej kategorii i kliknij "GŁOSUJ" (nasze przedsięwzięcie walczy o zwycięstwo w kategorii "Wystawa"),
  • podaj adres e-mail, zapoznaj się z regulaminem i potwierdź to, a następnie kliknij "WYŚLIJ",
  • zaloguj się na swoją skrzynkę e-mail i w wiadomości otrzymanej od organizatora Plebiscytu potwierdź swoje głosy, klikając we wskazany link.

Przypominamy, na naszą wystawę zagłosujesz TUTAJ. Dziękujemy!

„Wydarzenie Historyczne Roku” to plebiscyt organizowany przez Muzeum Historii Polski. Laureatami zostają inicjatorzy oraz organizatorzy najciekawszych przedsięwzięć historycznych minionego roku promujących historię i kulturę Polski w kraju, a także za granicą.

Więcej informacji o wystawie czasowej "Walka i Cierpienie. Obywatele polscy podczas II wojny światowej" znajdziesz TUTAJ.

Zapoznaj się z podsumowaniem międzynarodowego projektu wystawienniczego "Walka i Cierpienie" TUTAJ.

Zobacz film dotyczący wystawy czasowej "Walka i Cierpienie. Obywatele polscy podczas II wojny światowej":

Obejrzyj trailer wystawy czasowej "Walka i Cierpienie. Obywatele polscy podczas II wojny światowej":

Weź udział w spacerze po wystawie czasowej „Walka i Cierpienie. Obywatele polscy podczas II wojny światowej” - część 1:

Podsumowanie międzynarodowego projektu wystawienniczego "Walka i Cierpienie":

Zobacz spot towarzyszący międzynarodowemu projektowi wystawienniczemu "Walka i Cierpienie. Obywatele polscy podczas II wojny światowej" współorganizowanemu przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP: