VI Tydzień Małżeństwa w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

VI Tydzień Małżeństwa w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku po raz kolejny włącza się w obchody Tygodnia Małżeństwa. Wydarzenie potrwa od 7 do 14 lutego br., a w jego ramach dla małżeństw odwiedzających Muzeum przygotowano ofertę specjalną: 2 bilety w cenie 1 na zwiedzanie wystawy głównej oraz na wybrane pokazy filmów w Kinie Muzeum.

Kampania społeczna „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa” (International Marriage Week) jest innowacyjnym w Polsce projektem promującym szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Tydzień Małżeństwa działa już w 22 krajach na 4 kontynentach. Nie jest to inicjatywa komercyjna, lecz mająca na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw.

W ramach VI edycji Tygodnia Małżeństwa w Polsce przewidziano wiele atrakcji i mnóstwo wartościowych wydarzeń – w tym w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Od  7 do 14 lutego br. wszystkie małżeństwa, które pokażą w kasach Muzeum zdjęcie ślubne, będą mogły kupić 2 bilety w cenie 1 na zwiedzanie wystawy głównej.

Również za okazaniem zdjęcia ślubnego w kasach od 24 stycznia można kupić 2 bilety w cenie 1 na specjalne pokazy filmowe w Kinie Muzeum, znajdującym się w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. 7 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na projekcję filmu „Poznajmy się jeszcze raz” (reż. Nicolas Bedos), a 8 lutego o godz. 19.00 na „Historię małżeńską”.

 

„Poznajmy się jeszcze raz” (reż. Nicolas Bedos) - 7.02.2020, godz. 17.00

 

„Historia małżeńska” (reż. Noah Baumabach) - 8.02.2020, godz. 19.00

 

Więcej informacji o programie VI Tygodnia Małżeństwa na tydzienmalzenstwa.pl

Serdecznie zapraszamy!