II Bieg Tropem Misia Wojtka

II Bieg Tropem Misia Wojtka

Dołącz do naszej drużyny i pobiegnij Tropem Misia Wojtka! Znamy już nowy termin stacjonarnego II Biegu Tropem Misia Wojtka! Chętnych biegaczy z Pomorza (i nie tylko), po wcześniejszej rejestracji, zapraszamy w niedzielę 3 września 2023 do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu na Westerplatte.


Już od soboty 17 czerwca 2023 r., po wcześniejszej rejestracji, możesz pobiec wirtualnie w dowolnym miejscu, w terminie między 17 a 24 czerwca 2023 r.


Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora Młodzieżowa Rada Muzeum w porozumieniu z MIIWŚ podjęła decyzję o przeniesieniu biegu stacjonarnego II Biegu Tropem Misia Wojtka na wrzesień tego roku. Więcej szczegółów wkrótce.

 

Zachęcamy do śledzenia naszych social mediów. Jednocześnie przypominamy, że bieg wirtualny odbywa się według wcześniejszych ustaleń.


Chętni biegacze, mogą dołączyć do wirtualnego biegu w dowolnym miejscu, przez cały tydzień od 17 czerwca do 24 czerwca 2023, tempo i trasa dowolne, minimum 5 km. Aby wziąć udział w biegu wirtualnym, należy się zapisać.

 

Możliwość biegu w Polsce i UE, pakiety biegowe wysyłane będą pocztą po przesłaniu mailem dowodu przebiegnięcia trasy (zdjęcie, zrzut ekranu z aplikacji biegowej lub Google Maps). Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal i upominek.

 

Zachęcamy do udziału on-line. Czekamy na twoje biegowe zdjęcie. Podejmij z nami to wyzwanie!

Młodzieżowa Rada MIIWŚ


Opłata wpisowa: 50 zł – pakiet z medalem, numerem startowym i upominkami.
Wpłat należy dokonać w czasie rejestracji przez bezpieczne płatności internetowe.


Chcesz dowiedzieć się więcej o historii niezwykłego żołnierza - niedźwiedzia Wojtka?

Celem wydarzenia jest:
- uczczenie pamięci o Niedźwiedziu Wojtku oraz 2. Korpusie Polskim (Armii Andersa);
- poszerzanie wiedzy z zakresu historii polskich żołnierzy walczących poza granicami kraju w trakcie II wojny światowej;
- integracja środowiska sportowego w kraju i za granicą;
- promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia;
- rodzinne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

 

Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie załączonym poniżej: