Zapisz się na cykl warsztatów teatralnych

Zapisz się na cykl warsztatów teatralnych w M2WŚ

Zapraszamy sympatyków teatru powyżej 15. roku życia na cykl warsztatów teatralnych. Uczestnicy zapoznają się z podstawami techniki aktorskiej oraz nauczą się wykorzystywać swoją wyobraźnię i kreatywność w tworzeniu kreacji aktorskich. Rozwiną również swoje umiejętności sceniczne i prezentacyjne. Grupa weźmie także udział w licznych lekcjach muzealnych z zakresu historii II wojny światowej.

Na zakończenie projektu uczestnicy wystąpią w spektaklu teatralnym, którego premiera odbędzie się na scenie sali konferencyjnej w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w marcu 2023 roku. Tematem przedstawienia będą skomplikowane losy młodych ludzi podczas okupacji.

Warsztaty ruszają 20.10.2022 r. i będą odbywały się w czwartki w godzinach 18:00 – 20:00.

Aby zapisać się do grupy należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. Zapisy trwają do piątku 14.10.2022 r., obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Rezerwacja uczestnictwa uzyskuje status potwierdzonej po przesłaniu przez Muzeum odpowiedzi z akceptacją formularza.

Zapisy zostały zakończone.