Stoisko Muzeum jednym z najatrakcyjniejszych podczas tegorocznej edycji Free Time Festiwalu

Z radością informujemy, że stoisko Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zostało uznane za jedno z najatrakcyjniejszych, podczas tegorocznej edycji Free Time Festiwalu. Muzeum uhonorowano też wyróżnieniem w konkursie "O Medal Mercurius Gedanensis" za katalog prezentujący ofertę edukacyjną w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

W miniony weekend, 6-7 kwietnia 2019 r. miał miejsce Free Time Festiwal, swoisty przewodnik po atrakcjach turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych, kulinarnych, rekreacyjnych Trójmiasta.

Podczas festiwalu pracownicy oraz edukatorzy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zadbali o to, by wszyscy odwiedzający stoisko, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli - twórczo i ciekawie spędzili czas. Lista przygotowanych przez Muzeum atrakcji, zajęć i gier edukacyjnych była imponująca.

Dziękujemy Organizatorom oraz wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.