Ruszyła rekrutacja do II edycji warsztatów teatralnych!

Zapraszamy pasjonatów teatru powyżej 14. roku życia do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawami techniki aktorskiej oraz analizy tekstu. Będą mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności sceniczne, wziąć udział w zadaniach improwizacyjnych, poćwiczyć dykcję i poznać metody radzenia sobie z tremą. Uczestnicy wezmą również udział w lekcjach muzealnych, dzięki którym poszerzą swoją wiedzę z zakresu historii II wojny światowej. W ramach projektu uczestnicy przygotują spektakl, którego premiera odbędzie się wiosną 2024 roku na scenie sali konferencyjnej im. Jana Olszewskiego w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

W ramach projektu zostaną utworzone dwie równoległe grupy projektowe. Każda z nich liczyć będzie maksymalnie 12 osób. Zajęcia pierwszego zespołu ruszają 20.09.2023 r. i będą odbywały się w środy w godzinach 18:00 – 20:00. Druga grupa będzie spotykała się w czwartki w godzinach 18:00 – 20:00. Start projektu zaplanowany został na 21.09.2023 r.

Aby dołączyć do grupy należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. Zapisy trwają do poniedziałku 18.09.2023 r., obowiązuje kolejność zgłoszeń. Rezerwacja uczestnictwa uzyskuje status potwierdzonej po przesłaniu przez Muzeum wiadomości z akceptacją formularza.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA