Relacja z koncertu "Moja Najpiękniejsza"

Dziś 26 maja 2023r. odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki "Moja Najpiękniejsza".

Był to wspaniały muzyczny prezent dla wszystkich Mam. Podczas wydarzenia zostały wykonane najpiękniejsze polskie przeboje w wykonaniu takich artystów: Katarzyny Rogalskiej, Cezarego Paciorka, Piotra Kułakowskiego oraz Adama Golickiego. Na scenie artystom towarzyszył amatorski chór powołany specjalnie na tę okazję.

W wydarzeniu wziął udział Dyrektor MIIWŚ dr hab. Grzegorz Berendt oraz Wicewojewoda Pomorski Aleksander Jankowski.

Przed koncertem odbyło się otwarcie wystawy prac zrealizowanych w ramach projektu „Moja Najpiękniejsza”. Jest to projekt warsztatów malarsko-miksmediowych przeprowadzonych przez artystkę Iwonę Wąsik. Udział w nich wzięły panie, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tego rodzaju sztuką, a którym w duszy grają piękne barwy i kreatywne tworzenie. Podczas warsztatów powstały obrazy kobiet na płótnie, które zostały zaprezentowane na wystawie.

Zapraszamy do obejrzenia prac na poziomie -1 w MIIWŚ. Ekspozycja jest bezpłatna i będzie dostępna dla zwiedzających do 2 czerwca 2023 roku.

Organizatorem wydarzenia było Gdańskie Stowarzyszenie „Jaś i Małgosia”.