Posiedzenie Młodzieżowej Rady Muzeum

Ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Muzeum w tym roku, odbyła się 15.12.2022.

Zebranych przywitał Przewodniczący MRM - Mikołaj Sobański Jóźwiak.

Na spotkaniu obecni byli również Dyrektorzy Muzeum II Wojny Światowej - dr Marek Szymaniak, Zastępca Dyrektora ds. naukowych oraz Waldemar Szulc - Zastępca Dyrektora ds. organizacyjnych.

W sesji wzięli udział również pracownicy Muzeum II Wojny Światowej między innymi: Koordynator ds. wolontariatu i MRM, Kierownik Działu Wydarzeń Kulturalnych, Zastępca Kierownika Działu Komunikacji i Promocji oraz pracownicy Biura Dyrektora oraz Działu Wydarzeń Kulturalnych.

Zaprzysiężony został nowy członek MRM - Kamil Jabłoński.

Przedmiotem dyskusji były projekty Radnych, które chcieliby zrealizować w nadchodzącym roku, między innymi zwiększona obecność MRM w social mediach czy cykl spotkań z przedstawicielami MRM.

Dziękujemy wszystkim radnym za ten wspólny rok oraz trzymamy kciuki za realizację nowych projektów w 2023 r.