Olgierd Chazbijewicz w „Historii Nieoczywistej”

Przewodniczący Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej w Gdańsku Olgierd Chazbijewicz był gościem dr. Karola Nawrockiego w kolejnej audycji z cyklu „Historia Nieoczywista” na antenie Radia Gdańsk.

Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku porozmawiał z Olgierdem Chazbijewiczem między innymi o Koranie, służbie Tatarów polskich w Wojsku Polskim, a także o imigrantach. Zapraszamy!

Wysłuchaj audycji TUTAJ.

Przypomnijmy, że w poszczególnych odcinkach „Historii Nieoczywistej” prowadzący dr Karol Nawrocki rozmawia o historii z osobami, które na co dzień się nią nie zajmują. Wśród gości są m.in. biznesmeni, dziennikarze, menadżerowie oraz sportowcy, osoby ze świata kultury i sztuki. Program emitowany jest w każdą ostatnią środę miesiąca na antenie Radia Gdańsk.

Dotychczas gośćmi dr. Karola Nawrockiego byli: