Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego - spacer muzealny

1 sierpnia zapraszamy na bezpłatne spacery, których uczestnicy zapoznają się z wybranymi aspektami wystawy głównej Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku opisującymi Powstanie Warszawskie - największą bitwę stoczoną podczas II wojny światowej przez organizację podziemną z wojskami okupacyjnymi.

Podczas spotkania edukator muzealny przedstawi nie tylko fragmenty wystawy głównej, ale także zaprezentuje wyjątkowe eksponaty, które na co dzień nie są udostępniane zwiedzającym.

Propozycję zwiedzania w dniu 1 sierpnia (poniedziałek) kierujemy do osób powyżej 16 roku życia (osoby niepełnoletnie z opiekunem). Spacery rozpoczną się o godz.: 11:00 oraz 15:30. Maksymalna liczba uczestników jednego spaceru wynosi 25 osób. Każde spotkanie potrwa ok. 75 min.

Aby wziąć udział w zwiedzaniu, należy wypełnić odpowiedni formularz:

Zgłoszenie uzyskuje status potwierdzonego po uzyskaniu odpowiedzi od MIIWŚ z akceptacją formularza. Decyduje kolejność zgłoszeń.

EDIT 1 sierpnia: Na chwilę obecną nie ma już dostępnych miejsc.