Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku członkiem Gdańskiej Organizacji Turystycznej

Z przyjemnością informujemy, że Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zostało przyjęte w poczet członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Gdańska Organizacja Turystyczna jest instytucją zajmującą się współpracą z instytucjami i firmami z branży turystycznej oraz samorządem terytorialnym w zakresie promowania wizerunku Gdańska jako miasta atrakcyjnego turystycznie. Jej zadaniem jest też gromadzenie i wymiana informacji dotyczących działalności biur turystycznych oraz organizowanie spotkań poświęconych ofertom podmiotów związanych z branżą turystyczną. GOT stawia sobie także za cel integrację branży turystycznej, prowadzenie punktów informacji turystycznej, szerokiej prezentacji obiektów turystycznych, takich jak np. znane na całym świecie gdańskie zabytki.

Przy okazji przypominamy, że Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku jest partnerem projektu VisitGdansk realizowanego przez GOT i honoruje Kartę Turysty. Posiadacze Karty Turysty zwiedzą Wystawę Główną Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w cenie biletu ulgowego.

Karta Turysty to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu każdy turysta jeszcze łatwiej, sprawniej i taniej zapozna się z atrakcjami ponad 1000-letniego Gdańska. Karta gwarantuje liczne darmowe oraz ulgowe wejścia do najważniejszych instytucji takich jak muzea, jednostki edukacyjne, ale także do najważniejszych atrakcji i miejsc z ofertą typowo rozrywkową. Dodatkowo, posiadacz karty może skorzystać z rabatów przy dokonywaniu zakupów u partnerów projektu lub korzystając z usług gastronomicznych.

Kartę nabyć można On-line lub w wybranych Punktach Informacji Turystycznej.

W punktach informacji turystycznej oraz u partnerów VisitGdańsk znajdziecie limitowaną kartę z naszym layoutem!

W 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej, na okolicznościowej Karcie Turysty znajdziesz rzut polskiego samolotu rozpoznawczo-bombowego PZL Karaś.

Więcej: http://kartaturysty.visitgdansk.com