M2WŚ odwiedził 2,5 milionowy zwiedzający!

Dzisiaj tj. 16 marca Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odwiedził 2 500 000 zwiedzający! Po blisko 6 latach od otwarcia M2WŚ, w tym po prawie 3 latach panującej pandemii oraz wielu miesiącach zamkniętego Muzeum, mieliśmy ogromny zaszczyt gościć Ewę i Łukasza Wybraniec ze Szczecina, którzy są naszymi wyjątkowymi Gośćmi.

Na tę okoliczność zostały przygotowane wspaniałe upominki w tym m.in.: voucher dla dwóch osób na weekend w Apartamentach Muzeum II Wojny Światowej, unikalne oprowadzanie po Wystawie Głównej z pracownikiem Muzeum, czy zestaw najnowszych publikacji wydawniczych oraz oryginalne gadżety muzealne.

Korzystając z okazji, wszystkim naszym odwiedzającym serdecznie dziękujemy za to, że jesteście z nami. Teraz czekamy na 3 milionowego Gościa!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z dzisiejszego wydarzenia.