Filmowe Historie - Weź udział w seansach o tematyce przyrodniczej (Ecological Stories)

„Ecological stories w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, działanie kultury w służbie ekologii w 2022 r.” to projekt finansowany i realizowany we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. W jego ramach organizowanych jest wiele wydarzeń edukacyjnych z zakresu historii i proekologicznych postaw. W najbliższym czasie w naszym Kinie Muzeum będzie można bezpłatnie obejrzeć filmy o tematyce przyrodniczej.

Nadrzędną misją naszej placówki jest opowiadanie o przyczynach, przebiegu i skutkach II wojny światowej. Realizując ją, nie zapominamy jednak o społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego też prowadzimy „Ecological stories” – projekt mający na celu poszerzanie świadomości ekologicznej.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem i serdecznie zapraszamy do udziału:

• 16 SIERPNIA (wtorek) - start o godz. 15:00 - MARATON FILMOWY (3 FILMY) - dla młodzieży i dorosłych:

- DUCH ŚNIEGÓW (92 min) - godz. 15:00

- RZEKA (75 min) - godz. 17:00

- ANTROPOCEN - EPOKA CZŁOWIEKA (87 min) - godz. 18:30

• 19 SIERPNIA (piątek) o godz. 12:00 - WIKI I JEJ SEKRET (dla dzieci 6+):

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DO ODBIORU W KASACH MUZEUM ORAZ ON-LINE:

WIKI I JEJ SEKRET (dla dzieci 6+)

• 26 SIERPNIA (piątek) o godz. 12:00 - WILK, LEW I JA (dla dzieci 6+):

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DO ODBIORU W KASACH MUZEUM ORAZ ON-LINE:

- WILK, LEW I JA (dla dzieci 6+)

ZAPRASZAMY!