Dr Pál Attila Illés w „Historii Nieoczywistej”

Konsul Generalny Węgier w Gdańsku dr Pál Attila Illés był gościem dr. Karola Nawrockiego w kolejnej audycji z cyklu „Historia Nieoczywista”na antenie Radia Gdańsk.

Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej porozmawiał z Konsulem Generalnym Węgier w Gdańsku między innymi o dawnych kontaktach Polski i Węgier, a także o ich teraźniejszym wpływie na rzeczywistość. Zostało zadane również pytanie o to, czy historia może przeszkadzać w kontaktach dyplomatycznych. Ponadto dr Pál Attila Illés opowiedział, jakie znaczenie dla dyplomatów ma historia.

Wysłuchaj audycji TUTAJ.

Przypomnijmy, że w poszczególnych odcinkach „Historii Nieoczywistej” prowadzący dr Karol Nawrocki rozmawia o historii z osobami, które na co dzień się nią nie zajmują. Wśród gości są m.in. biznesmeni, dziennikarze, menadżerowie oraz sportowcy, osoby ze świata kultury i sztuki. Program emitowany jest w ostatnią środę miesiąca na antenie Radia Gdańsk.

Dotychczas gośćmi dr. Karola Nawrockiego byli: