Przejdź do treści
Trwa nabór wolontariuszy do projektu „Pamięć”

Trwa nabór wolontariuszy do projektu „Pamięć”

Zostań strażnikiem pamięci, poznaj i pamiętaj każdego dnia o wyjątkowym człowieku, który swoim życiem bronił niepodległej Ojczyzny. Na polskich cmentarzach spoczywają prawdziwi herosi naszej historii. Dzięki współpracy z Muzeum poznasz ich historię i staniesz się opiekunem często zapomnianych już mogił.


Zapraszamy do współpracy grupy wolontariuszy szkolnych, grupy wolontariatu pracowniczego, harcerzy oraz inne zorganizowane zespoły.

Na zgłoszenia czekamy do 31.10.2021 r. 

Już dziś dołącz do grona wolontariuszy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Proponujemy współpracę z jedną z najnowocześniejszych instytucji kultury w Polsce, w której spotkasz osoby pracujące z pasją oraz zaangażowaniem. Nasz młody i twórczy zespół pomoże Ci zdobyć doświadczenie pracy w instytucji publicznej. Już teraz pomyśl, w jaki sposób chciałbyś się realizować, współpracując z nami. Zastanów się, co lubisz robić, czego chcesz spróbować. Może masz swoje pomysły, które wspólnymi siłami możemy wcielić w życie? Gwarantujemy zaświadczenie o odbytym wolontariacie, zapewniamy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz wszelkie szkolenia konieczne do podjęcia współpracy w wybranym przez Ciebie obszarze.

Poznaj proponowane obszary współpracy >>>

Szczegółowe informacje u koordynatora wolontariatu:

Koordynator Wolontariatu

Elżbieta Szturo

e-mail: wolontariat@muzeum1939.pl

tel.: +48 728 805 728