Gen. bryg. dr. inż. Sławomir Drumowicz dowódca Komponentu Wojsk Specjalnych i dr Karol Nawrocki dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Spotkanie z gen. bryg. dr. inż. Sławomirem Drumowiczem dowódcą Komponentu Wojsk Specjalnych

Dzięki owocnej współpracy z Wojskiem Polskim odbyło się wiele wydarzeń w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Na wsparcie różnych formacji możemy liczyć również teraz, podczas realizowania inwestycji na Westerplatte oraz oddania należnej czci poległym Obrońcom Westerplatte. Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku dr Karol Nawrocki spotkał się z gen. bryg. dr. inż. Sławomirem Drumowiczem dowódcą Komponentu Wojsk Specjalnych, od którego otrzymał podziękowanie za dotychczasową współpracę.